naše škola spolu s dalšími zhruba 450 většinou pražskými školami obdržela dnes v noci další výhružný e-mail podobného znění, jako byly zprávy předchozí. Jsme v kontaktu s policií, která riziko opět vyhodnocuje jako nízké, přesto během dopoledne dojde i z jejich strany ke kontrole školních budov. Naše budovy jsme již pečlivě prošli a neobjevili jsme žádné známky vniknutí, čí odložené nebo netypické předměty. Přesto zůstáváme i nadále obezřetní. Pokud nedojde ke změně situace, bude škola i školní družina fungovat v běžném režimu. V případě jakýchkoliv dalších zpráv, či změn Vás budeme informovat.

Naprosto chápu Vaše možné znepokojení. Pokud byste od školy potřebovali jakékoliv doplňující informace, neváhejte se na nás obrátit.

T. Martínková​